Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Diğer Singapur Hava Yolları Deneyim Paketi Başlatıyor

Singapur Hava Yolları Deneyim Paketi Başlatıyor

Singapur Hava Yolları (SIA) bugün, önümüzdeki birkaç hafta içinde Singapur’daki müşterileri için özel olarak küratörlüğü yapılan üç heyecan verici ve tamamen yeni girişimden oluşan Singapur Hava Yolları deneyim paketini başlatıyor.

Singapur Havayolları’nın açıklaması şöyle:

Restaurant A380 @Changi, dünyanın en büyük yolcu uçağı olan Airbus A380’de SIA’nın ödüllü hizmetiyle özel bir yemek deneyimi sunuyor. Yemek yiyenler, her kabin sınıfı için özel menülerden seçim yapabilirler. Seçenekler arasında, Singapur’lu ünlü şef Shermay Lee tarafından tasarlanan özel Peranakan mutfağının en iyi yemeklerinin yanı sıra imzalı uluslararası tariflerde bulunmaktadır.  A380’in özel öğle yemeği öncesi turu için sınırlı yerler mevcut olacak. Tüm yemek yiyenlere KrisShop indirimleri, hediye çantaları ve eğer ziyaretçiler geleneksel kıyafet giyerlerse ek hediyeler verilecek. Rezervasyonlar 12 Ekim 2020’de başlayacak ve Restaurant A380 @Changi 24 ve 25 Ekim 2020’de hizmet verecek.

Inside Singapore Airlines, Kasım ayındaki okul tatilinin iki hafta sonu boyunca tüm aile için çok çeşitli etkinliklerle birlikte eğitim tesislerimizde özel bir perde arkası turu sunacak. Ziyaretçiler, SIA’nın 70 yılı aşkın geçmişini kapsayan bir tura çıkarılacak, pilotlarımız ve kabin ekibimizle etkileşim kurma fırsatı elde edecekler.

Çocuklar balon şekillendirme ve kendi batik güllerini yapma gibi el işi etkinliklerinin tadını çıkarabilirler. Ayrıca kabin ekibi olarak giyinme ve canlandırma yapma imkanları olacağı gibi kendi SIA sarong kebaya üniformalarını eve götürebilirler.   Yetişkinler, uçuş simülatörü kullanmayı seçebilir, uçak içi premium şaraplarımızdan bazılarını tadabilir ve bir misafir karşılama ve hitabet atölyesine katılabilirler. SIA uçuşlarında servis edilen en popüler yemeklerden bazıları da satışa sunulacaktır. 1 Kasım 2020’de rezervasyonlar açık olup, turlar 21, 22, 28 ve 29 Kasım 2020 tarihlerinde yapılacaktır.

SIA @ Home, kendi evlerinin rahatlığında dünyaca ünlü SIA uçak içi yemek deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen müşteriler içindir. Şarap veya şampanya ile birlikte gelen özel First Class ve Business Class yemeklerimizi içeren 10 menü arasından seçim yapabilirler. Seçilen pakete bağlı olarak sınırlı sayıda yemek takımı ve olanaklar da mevcuttur. SIA @ Home rezervasyonları için özel kabin ekibi konsiyer hizmeti 5 Ekim 2020’de açılıyor.

SIA Group CEO’su Goh Choon Phong “Covid-19’un SIA Group tarafından düzenlenen uçuşların sayısını büyük ölçüde azaltması nedeniyle, bu süre zarfında hayranlarımız ve müşterilerimizle iletişim kurmamızı sağlayacak benzersiz projeler yarattık. Bu deneyimler, dünyaca bilinen kabin içi ürünlerimizi ve hizmetimizi özleyen sık uçan yolcularımızdan, ayrıcalıklı bir yemek deneyimi isteyen çiftlere, ailelere ve okulların tatil döneminde çocuklarıyla eğlenceli aktivitelerle dolu bir gün geçirmek isteyen ebeveynlere kadar herkes için bir şeyler sunuyor” dedi.

YORUMLARINIZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunanlar

SON YAZILAR