Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Kampanya Qatar Airways’ten öğrencilere özel avantaj

Qatar Airways’ten öğrencilere özel avantaj

Katar merkezli Qatar Airways, dünya çapındaki öğrencilere özel küresel bir üyelik programı başlattı. Öğrenci Kulübü, havayolunun sadakat programı Qatar Airways Privilege Club tarafından destekleniyor ve öğrencilerin eğitim seyahatleri için bir dizi avantaj sunuyor.

Öğrenci Kulübü üyeleri, uçuşlarda özel fiyatlar, ekstra bagaj hakları, uçuş tarihi değiştirme esnekliği, uçakta ücretsiz Süper Wi-Fi gibi birçok muhteşem olanağa sahip olacaklar. Ayrıca, Qatar Airways Privilege Club’a otomatik olarak kaydolacaklar ve daha da büyük ayrıcalıkların kilidini aralayacaklar. Bir mezuniyet hediyesi olarak bir seviye yükseltmesinin yanı sıra bir arkadaşlarını Öğrenci Kulübü’ne üye yapmaları halinde 5 bin Qmil kazanma fırsatları da elde edecekler.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker, “Öğrenci Kulübümüz, öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlandı. Seyahat, birçok öğrenci için hayatın önemli bir parçası ve birçoğu üniversite eğitimleri boyunca veya bir sömestr yurtdışında eğitim alıyor. Uzun üniversite tatillerinin öğrencilerin ailelerini veya arkadaşlarını ziyaret etmeleri veya sadece dünyayı keşfetmeleri için harika bir fırsat olduğunu da biliyoruz. Artık öğrenciler Öğrenci Kulübümüzle ayrıcalıklı olarak gökyüzüne çıkabilirler” diye konuştu.

Havayolunun öğrencilere yönelik yeni programı, yolcuların devam eden sadakatleri için ödüllendirilmelerini, en iyi teklif ve avantajlardan faydalanabilmelerini sağlamak için yeniden tasarlandı. Bu Qatar Airways’in sadakat programı olan Privilege Club ile daha geniş kitlelere ulaşma hedefinin bir parçası.

8 ile 30 yaşları arasındaki tam veya yarı zamanlı eğitimdeki tüm öğrenciler programa katılabiliyor. Öğrenci Kulübü’ne katılmak için qatarairways.com/StudentClub adresi ziyaret edilebilir.

YORUMLARINIZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunanlar

SON YAZILAR