Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Kampanya Qatar Airways'ten müşterilerine Qmil sürprizi

Qatar Airways’ten müşterilerine Qmil sürprizi

Qatar Airways, Privilege Club sadakat programı üyelerine daha fazla ve daha iyi ödüller sunma hedefi doğrultusunda ödül uçuşları için gereken Qmil miktarını yüzde 49’a kadar düşürdü.

Privilege Club’ın Qmil gereksinimleri, Qatar Airways’in Doha’da bulunan ve Orta Doğu’nun En İyi Havalimanı seçilen, Hamad Uluslararası Havalimanı (HIA) üzerinden yapılan bağlantılı uçularının yanı sıra Afrika, Amerika, Asya, Avrupa ve Okyanusya çıkışlı ve varışlı uçuşlar için geçerli olacak.

Flexi ödül bilet rezervasyonu yapan Privilege Club üyeleri, bu bilet kategorisinde iki kat Qmil gereksinimi olmasına rağmen indirimden yararlanabilecek. Üyeler, tercih ettikleri hat ve kabin seçimlerine göre ödül uçuşları için gereken Qmil miktarını Privilege Club’ın Qcalculator’ı üzerinden hesaplayabilirler.

Güncellenmiş program ile birlikte, Business Class ile gidiş-dönüş, Sao Paulo (GRU) – Tokyo (HND) ödül uçuşları için gerekli Qmil sayısı %49 oranında azaltılarak 391.000’den 200.000 Qmil’e, Auckland (AKL) – Los Angeles (LAX) %45 azaltılarak 434.000’den 240.000’e, Paris (CDG) –  Bangkok (BKK) %40 azaltılarak, 251.000’den 150.000’e ve Doha (DOH) – Londra (LHR) %26 azaltılarak 116.000’den 86.000’e düşürüldü. Economy Class’ta ise, gidiş-dönüş Mumbai (BOM) – New York (JFK) ödül uçuşları %39 azaltılarak 131.500’den 80.000 Qmil’e düşürüldü.

Qatar Airways CCO’su Thierry Antinori: “Artık bizimle orta, uzun ve ultra uzun mesafeli uçuşlarda seyahat ettiğinizde Qmil’leriniz sizi daha ileriye götürüyor. Değerli Qatar Airways Privilege Club üyelerimizin sadakatlerinden dolayı fazlasıyla ödüllendirilmelerini sağlamak için önemli bir adım daha attık. Bu adım, yapmayı planladığımız bir dizi iyileştirmenin bir parçası. Önümüzdeki aylarda daha da heyecan verici değişiklikler yapacağız.

Amacımız, Orta Doğu’nun lider havayolu sadakat programını sunmak ve dünyanın en iyileri arasındaki yerimizi sağlamlaştırmak. Bu yılın başlarında, Qatar Airways Privilege Club, daha fazla esneklik sunmak için Qmil politikasını revize etti. Bir üye Qmil kazandığında veya harcadığında, bakiyesi artık 36 ay geçerli. Ayrıca, Privilege Club kısa süre önce ödül uçuşları için rezervasyon ücretlerini de kaldırdı. Business Class ödül uçuşları için rezervasyon yapan üyeler, HIA’daki Al Mourjan Business Class Yolcu Salonu da dahil olmak üzere ücretsiz lounge erişimi ve koltuk seçimi yapabilmeye devam edecek.” şeklinde konuştu.

Privilege Club üyeleri, Qatar Airways, oneworld® üye havayolları veya herhangi bir havayolu ortağıyla seyahat ederken Qmil kazanmaya devam edecek. Ayrıca Qatar Airways kredi kartlarını kullanarak ve Privilege Club perakende ortaklarıyla alışveriş yaparken de Qmil kazanabilirler. Qmil, Qatar Airways’de ödül uçuşları, kabin yükseltmeleri veya ekstra bagaj hakkı, Qatar Duty Free’de alışveriş, ortak havayolları ile uçuşlar ve otel konaklamaları gibi heyecan verici ayrıcalıklar için kullanılabilir.

YORUMLARINIZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunanlar

SON YAZILAR