Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Kampanya Qatar Airways'ten 21 Bin Öğretmene Ücretsiz Bilet

Qatar Airways’ten 21 Bin Öğretmene Ücretsiz Bilet

5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nde Qatar Airways’e ait internet sitesinde açılacak olan kayıt sistemi 30 Eylül 2021’e kadar yapılacak seyahatler için bir ücretsiz ekonomi sınıfı bilet sunuyor.

Dünya Öğretmenler Günü vesilesiyle, Qatar Airways, devam eden COVID-19 salgınının getirdiği zorluklar karşısında dünya çapında gençleri eğitmedeki değerli çalışmaları için öğretmenlere teşekkür etmek adına 21 bin ücretsiz bilet verecek.

Sistem 5 Ekim 04.00’da aktif olacak ve 8 Ekim (Doha saati ile) 03.59’da kapanacak. Öğretmenler, ilk gelene ilk hizmet esasına göre sunulan özel promosyon kodunu almak için internet sitesi üzerinden form doldurarak kampanyaya dahil olabilecek.

Biletler Qatar Airways’in halihazırda faaliyet gösterdiği 75’ten fazla ülkeden öğretmenler için uygun. Başvuru sürecinin adil ve şeffaf olmasını sağlamak için, her ülke üç günlük kampanya dönemi boyunca kademeli olarak günlük bilet tahsisi alacak. Kampanya dönemi boyunca günlük tahsis, Doha saatiyle 04:00’da yenilenecek.

Başarıyla kaydolan öğretmenler, Qatar Airways’in dünya çapında 90’dan fazla uçuş noktasından oluşan ağındaki herhangi bir yere bir ekonomi sınıfı gidiş – dönüş bilet alacaklar. Ek olarak, kendileri, bir aile üyesi veya bir arkadaşları için kullanabilecekleri gelecekteki bir gidiş – dönüş bilet için de yüzde 50 indirim kuponu alacaklar. Her iki bilet de 30 Eylül 2021’e kadar olan seyahatler için geçerlidir.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker şunları söyledi:

“Qatar Airways olarak bizler, bu belirsizlik dönemlerinde gençlerimizi eğitmeye devam eden dünyanın dört bir yanındaki öğretim profesyonellerinin kararlılığı ve sıkı çalışması için inanılmaz derecede minnettarız. Bunun kolay bir iş olmadığını biliyoruz, ancak öğretmenler son derecede becerikli, çevrimiçi öğrenime ve diğer yöntemlere yöneliyorlar. Pandemi boyunca tutarlı bir şekilde uçan en büyük küresel havayolu olarak, son haftalarda öğrencilere charter ve tarifeli uçuşlarla ihtiyaç duydukları yere uçmalarına destek olduk. Bir havayolu şirketi olarak, eğitimin önemine çok inanıyoruz ve eğitimle ilgili amaçlara destek vermeye kararlıyız.”

YORUMLARINIZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunanlar

SON YAZILAR