Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Havalimanları İstanbul Havalimanı, “Söz Yetenekte”ye ev sahipliği yaptı

İstanbul Havalimanı, “Söz Yetenekte”ye ev sahipliği yaptı

Cumhuriyet döneminin en büyük projelerinden olan İstanbul Havalimanı, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi destekleriyle üçüncüsü düzenlenen “Söz Yetenekte” programına ev sahipliği yaptı.

Habertürk TV sunucusu Oylum Talu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen programın sonunda bir bilgi yarışması düzenlendi. Kazanan öğrenciler, tüm masrafları IGA tarafından karşılanarak, İGA Havalimanı İşletmesi ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü yetkilileri ile tanışma ve onlar eşliğinde İstanbul Havalimanını, apronları ve kuleyi ziyaret fırsatını da yakalayacak.

Programda konuşan İGA Havalimanı İşletmesi Teknik Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fırat Emsen, 42 aylık inşaat süreci boyunca, farklı milletten çalışanlarla yaklaşık 200 bin civarında kişinin Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük projesini hayata geçirmek için hep birlikte ter döktüklerini belirtti.

Emsen, halihazırda 6 bin 500 çalışanları olduğunu ve çalışanların yaş ortalamasının 30 civarında olduğunu belirterek, “Çok genç bir ekibiz. Çok genç olmamıza rağmen yakaladığımız uyum sayesinde birçok ilke ve birçok başarıya imza attık. Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil etmeye çalışıyoruz” dedi.

İGA CEO’su Kadri Samsulu’da twiter hesabından, “Söz Ytenekte” programıyla ilgili paylaşımda bulundu.

YORUMLARINIZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunanlar

SON YAZILAR