Cuma, Ağustos 6, 2021
Ana Sayfa Havayolları

Havayolları

Singapur Havayolları dünyadaki tüm çalışanlarını aşılayan ilk havayolu olma yolunda

Singapur Havayolları tüm uçuş ekibini ve yer çalışanlarını ölümcül covid-19 virüsüne karşı aşılattıran dünyanın ilk uluslararası havayolu şirketi olmak istiyor.

THY Ukrayna’da lider, Pegasus 10. sırada

THY Ukrayna hava sahasında 14 binden fazla uçuş gerçekleştirdi. Pegasus ise 3,446 uçuş yaptı. THY listede birinci, Pegasus ise 10. oldu.

Delta Hava Yolları 12,4 milyar dolar zarar açıkladı

ABD'li dev havayolu şirketi Delta, 2020'de 12,4 milyar dolar zarar ettiğini bildirdi.

Emirates New York, Los Angeles ve São Paul’a seferlerini artırıyor

Yolcularına Dubai üzerinden Orta Doğu, Afrika ve Asya'daki popüler destinasyonlara kolay aktarmalı uçuşlar sağlayan Emirates, Seattle (1 Şubat'tan itibaren), Dallas ve San Francisco (2 Mart'tan itibaren) uçuşlarına yeniden başlayacağını duyurdu.

Emirates En Yeni Uçağı Londra Hattında Uçacak

Emirates, yeni Premium Ekonomi koltuklar ve tüm kabinlerde lüks yenilikler içeren en son amiral gemisi A380'i Londra Heathrow hattında kullanacağını duyurdu.

Pegasus’ta kabin bagajı değişikliği

Pegasus Hava Yolları, Kovid-19 tedbirleri kapsamında alınan kabin içi bagaj kararında değişikliğe gitti.

Yılbaşı’nda 70 bin yolcu Emirates ile uçacak

Emirates bu hafta sonu seyahatlerin yeni bir zirveye ulaşmasını bekliyor. 2 ve 3 Ocak 2021 tarihlerinde, şehre geliş yoğunluğuna ek olarak, yüksek sayıda yolcu da Dubai’den ayrılmak üzere Emirates’e ayrılan Terminal 3’ün yolunu tutacak. Her iki gün boyunca 70.000’den fazla yolcu Emirates ile uçacak.

Emirates A380 Premium Ekonomi’yi Tanıttı

Emirates A380 Deneyiminde Çıtayı Daha da Yükselterek Premium Ekonomi'yi ve Tüm Kabinlerde Yapılan İyileştirmeleri Tanıttı

Emirates, Aviation Business Awards Tarafından “Yılın Havayolu” Seçildi

Emirates, Aviation Business Awards'tan 2020 Yılının En İyi Havayolu ödülüyle döndü. Yolcuların güvenini ve konforunu artırmaya yönelik çalışmalarıyla sektöre liderlik eden Havayolu, küresel salgın karşısında gösterdiği dayanıklılık, çeviklik ve yenilikçilik için ödüllendirildi.

Corendon Airlines ile havalara uçmaya devam edeceğiz

Türk sporunun en büyük destekçilerinden “İlklerin Havayolu” Corendon Airlines, sponsoru olduğu Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın Kaptanı Eda Erdem Dündar’ı Brand & Sport Summit...

Emirates, İstanbul Uçuşlarına Yeniden Başlıyor

Güvenli seyahat talebin kademeli olarak dönüşüyle birlikte, Emirates yolcularına güvenli ve keyifli bir seyahat deneyimi sunarken, uçuş ağını da genişletmeye devam ediyor. Havayolu uçakta...

THY bir kez daha “5 Yıldızlı Global Havayolu” seçildi

Türk Hava Yolları, Havayolları Yolcu Deneyimi Derneği (APEX) tarafından yapılan Resmi Havayolu Derecelendirme oylaması sonucunda üst üste dördüncü kez “5 Yıldızlı Global Havayolu” seçildi. THY’nin sosyal...

EN ÇOK OKUNAN

SON YAZILAR