Cuma, Ağustos 6, 2021
Ana Sayfa Gündem

Gündem

Emirates Skycargo, COVID-19 Aşısının Dağıtımında UNICEF İle Çalışacak

UNICEF'in İnsani Yardım Amaçlı Hava Taşımacılığı İnisiyatifi kapsamında, Emirates COVID-19 aşılarının ve ilgili malzemelerin taşınmasına ve teslim edilmesine öncelik verecek

YOTEL İstanbul’un yeni şefi Sercan Dikmen oldu

Küresel otel zinciri YOTEL’in İstanbul Havalimanı’ndaki otelinin mutfağı deneyimli şef Sercan Dikmen’e emanet.

Business class yolcularına maske serbest mi!

2019 yılında Skytrax tarafından dünyanın en iyi dördüncü havayolu şirketi seçilen ve daha önce defalarca dünyanın en iyi havayolu şirketi ödülünü kazanan Cathay Pacific tartışma yaratan bir karara imza attı.

Corendon ailesine ödül yağmuru

Corendon Touristic ve İlklerin Havayolu Corendon Airlines, ödül geleneklerini Uzakrota Seyahat Ödülleri’nde de sürdürdü. Corendon Touristic, “Yılın Incoming Tur Operatörü” seçilirken Corendon Airlines da “Yılın Low-Cost Havayolu” kategorisinde ikinci oldu.

Emirates Akıllı Self Check-in Kioskları ile Temassız Yolculuğu Geliştiriyor

Emirates geçen yıl Eylül ayında uygulamaya başladığı Dubai Uluslararası Havalimanı’ndaki (DXB) self check-in ve valiz bırakma özelliği olan kioskları şimdi temassız hale getirerek Dubai’den seyahat eden yolcular için temassız yolculuk deneyimini geliştiriyor.

Air France, Michelin’e Duyduğu Güveni Tazeledi

Michelin ve Air France arasında 2010 yılında imzalanan uzun soluklu iş birliğinin 10 yıl daha sürmesine karar verildi. Tazelenen iş birliği ile Michelin, uçak filosunun tek lastik tedarikçisi olmaya devam ederken aynı zamanda sürdürülebilirlik ve inovasyon temelli pek çok çalışmaya da imza atacak.

Pandemi döneminde İstanbul, global otel zinciri YOTEL’in yükselen yıldızı oldu

Dünya turizminin derinden etkilendiği pandemi döneminde, küresel otel zinciri YOTEL İstanbul Havalimanı’na yaptığı yatırımın meyvelerini topladı. Grubun diğer otelleri arasında doluluk oranları ve gelirleri ile yıldızlaşan YOTEL İstanbul, 2021 yılında da cirosunu yüzde 50 büyütmeyi hedefliyor.

Emirates Skywards Üyelerine Daha Fazla Esneklik ve Güvence Sunuyor

Emirates’in ödüllü yolcu sadakat programı Skywards, dünyada ilklerden birini gerçekleştirerek, üyelerin mevcut statülerinde 12 ay daha korumalarını sağlamak için 2021 için planlanan tüm statü inceleme tarihlerini uzatıyor.

İGA 7 farklı pozisyonda personel alımı yapacak

Ülkemizde bir çok projeye imza atmış olan İGA personel alımı yapacak.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Mesut Özil mesajı

Fenerbahçe yılın transferini bitirmeye hazırlanıyor. Arsenal ile alacakları konusunda anlaşan Mesut Özil İstanbul'a geliyor.

All Nippon Helicopter’in H160’i ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi

All Nippon Helicopter’inin (ANH) H160 modeli, 95 dakikalık ilk test uçuşunu Marseille Provence Havaalanı'nda gerçekleştirdi. İlk olarak gerçekleştirilen bu başarılı uçuş, helikopterin Japonya'da hizmete girmesinin önünü açıyor.

İclal Kayaoğlu TAV Milas-Bodrum Genel Müdürü olarak atandı

TAV Havalimanları tarafından işletilen Milas-Bodrum Havalimanı’nda genel müdürlük görevine İclal Kayaoğlu getirildi.

EN ÇOK OKUNAN

SON YAZILAR