Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Havayolları Emirates'e 4 ödül...

Emirates’e 4 ödül…

Emirates, Business Traveller Middle East 2020 Ödülleri’nden, üst üste yedinci kez kazandığı “Dünyanın En İyi Havayolu” ödülü de dahil olmak üzere, dört ödülle döndü. Emirates aynı zamanda “En İyi First Class’a Sahip Havayolu”, “En iyi Kabin Ekibine Sahip Havayolu” ve “Orta Doğu’da En İyi Havalimanı Lounge’u” ödüllerine layık görüldü.

Ödüller Emirates’in tüm seyahat sınıflarında hem havada hem de yerde daha iyi ve daha güvenli bir yolculuk sunma konusunda kararlılığını ortaya koyuyor. Ödüller aynı zamanda şirketin zorlu COVID-19 salgını sırasında değişen tüketici beklentilerini hızla karşılayarak, yolcularına sunduğu desteği de öne çıkarıyor. Emirates, seyahat boyunca her bir temas noktasında sektöre öncülük eden sağlık ve güvenlik tedbirleri alarak yolcu deneyimini yeniden tasarladı ve seyahat güvencesi ve daha fazla esneklik sunarak uçak yolculuğuna olan güveni tazelemek için çalışmalar yaptı.

Emirates, yolcularına, evlerinden uzakta oldukları yolculukları sırasında COVID-19 tanısı konması halinde, 150.000 EUR’ya kadar sağlık masraflarının ve 14 gün boyunca günde 100 Eur’ya kadar karantina masraflarının karşılanacağını bilerek daha güvenle seyahat etmelerine için ücretsiz Covid-19 sigortası sunan ilk havayolu oldu ve bu alanda öncü rol oynadı.

Emirates, yolculuğun her adımında yolcularının, çalışanlarının ve topluluklarının bakım, sağlık ve güvenliğine öncelik vermek için hiçbir çabadan sakınmadı. Gelişmiş biyolojik güvenlik tedbirleri arasında, ücretsiz hijyen kitleri, check-in masalarında ve gişelerde koruyucu bariyerler, kabin ekibi ve yolcuyla yüz yüze pozisyonlardaki havalimanı çalışanları için kişisel koruyucu ekipman ve yeni güvenlik protokolleri ve uçuş sırasında 45 dakikada bir uçak tuvaletlerinin sık aralıklarla temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gibi artırılmış uçak temizlik prosedürleri başta olmak üzere daha pek çok tedbir yer alıyor.

Emirates en son olarak tüm bio güvenlik önlemlerini düzenli olarak gözden geçirmektedir. İlave sağlık ve güvenlik tedbirlerinin kapsamlı bir incelemesi ve uygulanması sonrasında, Emirates bu hafta Onboard Lounge ve Shower Spa gibi ikonik A380 ürünlerini ve seçili Boeing 777 uçaklarında Business Class ve First Class’taki sosyal alanları yeniden tanıttı. Değiştirilmiş hizmetler ile, yolcular yeniden Emirates’in imza niteliğindeki uçak içi ürün ve hizmetlerinin keyfini çıkarabilecekler.

Emirates’in First Class’ı, özel süitler, uçak içi Shower Spa, Onboard Lounge ve sektörde bir ilk niteliğinde olan diğer birçok hizmet gibi ürün yenilikleri için bir vitrin oldu ve böylece uçuş deneyimini yepyeni seviyelere çıkarmaktadır. Hizmette geçici değişiklikler yapılmıştı ancak imza niteliğindeki pek çok ürün ve hizmetin yeniden kullanıma sunulmasıyla, First Class seyahat etmek eşsiz bir deneyim olmayı sürdürüyor.

Emirates’in premium yolcuları Dubai’deki Yolcu Salonu B’de yer alan Business Class lounge’undan faydalanabilecek. Güvenlik ve hijyen tedbirlerinin uygulandığı DXB’deki lounge alanı, tam kapsamlı yemek ve içecek hizmetleri, sessiz alanlar ve daha birçok deneyimi salgın öncesindeki ünlü hizmetlerini kademeli olarak yeniden sunarak, Emirates’in premium yolcularına rahatlamaları için mükemmel bir liman sunuyor.

Business Traveller Middle East 2020 Ödülleri, sanal olarak takdim edilirken, etkinliğe sektörden bölge çapında yüzlerce profesyonel katıldı. Ödüller, derginin editoryal ekibinin yanı sıra seyahat uzmanlarından oluşan bir panel tarafından değerlendiriliyor.

YORUMLARINIZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunanlar

SON YAZILAR